News

Pour féliciter 2017

Nasi szanowni Partnerzy Handlowi,

dziękujemy Państwu za współpracę w minionym roku. Życzymy Państwu zdrowia, wiele szczęścia i zadowolenia w życiu rodzinnym, nie tylko w okresie nadchodzących Świąt. Życzymy, aby w Nowym Roku spełniły się Państwu wszystkie życzenia i zamierzenia zarówno zawodowe, jak i osobiste tak, aby za rok mogli Państwo stwierdzić, że rok 2017 był dla Państwa i Państwa najbliższych, szczęśliwy i pełen sukcesów.
Cały zespół spółki STAPRO z radością oczekuje dalszej, owocnej współpracy w roku 2017.

PF-2017-pl

Wyświetli więcej


Pour Féliciter 2016

Dziękujemy za zaufanie w ubiegłym roku i w nowym 2016 roku za cały zespoł STAPRO życzymy dobrego zdrowia, szczęścia, sukcesów osobistych i profesjonalnych. Jednocześnie cieszymy się na dalszą wspólną współpracę.

PF-2016-pl

Wyświetli więcej


Seminarium dotyczące płatności za opiekę zdrowotną w szpitalach w roku 2016

14.12.2015 odbędzie się w Centrum Informacyjno-Kongresowym Szpitala Na Homolce doroczne seminarium dotyczące Rozporządzenia o płatnościach 2016, które będzie się zajmować praktycznymi kwestiami związanymi z płatnościami za opiekę zdrowotną świadczoną w szpitalach w roku 2016. Na seminariach wystąpią odpowiednio przygotowani specjaliści, którzy od wielu lat aktywnie zajmują się problematyką DRG, mechanizmami płatności i związkami umownymi z zakładami ubezpieczeń zdrowotnych. Bliższe informacje można znaleźć w załączonym zaproszeniu tutaj.

Wyświetli więcej


STAPRO, 25 lat przez życie i życie bez papieru – co łączy te rzeczy?

Spółka IT STAPRO s. r. o. z centralą mieszcząca się w Pardubicach, na początku września obchodzi 25 lecie na czeskim rynku. Przy tej okazji zostanie przedstawiony nowy firmowy design. Z produktami spółki na pewno spotkali się już Państwo bezpośrednio albo pośrednio – wytwarza ona komputerowe software do szpitali i laboratoriów i tym samym stara się maksymalnie zwiększyć elektroniczne wsparcie procesów i eliminować ilość papierowych dokumentów w szpitalach.

Wyświetli więcej


Konferencja INMED 2015

Przedmiotem tegorocznej konferencji będą przede wszystkim systemy informatyczne, jako narzędzie efektywnie wspomagające leczenie, a nowością będzie akredytacja nie tylko dla lekarzy, ale i dla sióstr ze służby zdrowia.

Konferencja INMED 2015 jest w kolejności już 15 edycją tej tradycyjnej konferencji organizowanej przez spółkę STAPRO s. r. o. 

Wyświetli więcejSTAPRO
FONS Portal

FONS portál

Helpdesk

Helpdesk

STAPRO s. r. o.

Pernštýnské nám. 51
530 02 Pardubice
Republika Czeska
  +420 467 003 111
  stapro@stapro.cz